HiFi Klubben

Hopp til innhold
Lokale tilbud Gjør et kupp på utstillingsmodeller, utgående produkter og overskuddslager fra alle butikkene våre Les mer

Har du tatt vare på de gamle katalogene våre? - Lever dem i din lokale HiFi Klubben-butikk, og vinn en Bluesound NODE 2i

Vi har laget mange HiFi Klubben-kataloger og AudioViser opp gjennom de siste 40 årene. Har du tatt vare på noen av dem? Synes du at det er spennende å lese i dem og tenke tilbake på hi-fi i gamle dager? Det gjør vi! I år hyller vi den gode lyden – både før og nå.

Derfor hadde det være fantastisk hvis du ville donere de gamle hi-fi-minnene dine til oss, slik at de kan få nytt liv. Som takk lar vi deg delta i trekningen av en Bluesound NODE 2i musikkstreamer til en verdi av 3.999,-

Alt du trenger å gjøre er å levere katalogene i din lokale HiFi Klubben-butikk. Hver katalog du leverer teller som ett lodd i trekningen. Det betyr at hvis du for eksempel leverer 30 kataloger, så har du 30 lodd i konkurransen.

Har du ikke hjerte til å skille deg med de gamle hi-fi-minnene dine? Det er helt i orden! Kom gjerne innom din lokale HiFi Klubben-butikk allikevel, og vis oss samlingen din. Vi tar gjerne en kaffekopp med deg for å prate litt om hi-fi, både nytt og gammelt!

Når du deltar i trekningen blir du automatisk med i HiFi Klubbens kundeklubb og blir mottaker av nyhetsbrevet vårt. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet og fremdeles nyte godt av fordelene i kundeklubben.

Vinneren blir trukket den 2. mars 2020 og blir kontaktet direkte.

HiFiDay_bund-banner_NO-1.jpg